Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce O lize

Úvod » O lize » Výhry


Výhry

O co se hraje?

Přestože je Zaměstnanecká liga skupiny Generali určena především pro zábavu a seznamování zaměstnanců z různých společností a oddělení, stále je to liga. Proto máme poražené i vítěze. Na konci ročníku vyhlásíme 3 nejlepší muže a ženy ve squashi, badmintonu a v Praze i tenisu a ping-pongu.

Hlavními cenami jsou:

  • Věčná sláva :-)
  • Poháry
  • Věcné ceny nebo vouchery od našich partnerů

Partneři cen

Praha: Bambutik
Hedvábně jemné bambusové oblečení je velmi příjemné na tělo a není cítit potem, protože je antibakteriální. V nabídce Bambutiku najdeš bambusové ponožky, spodní prádlo, doplňky a hlavně trička různých barev a kreativních motivů.

Praha: Mercuria Laser Game
Největší laser game aréna v Praze, 3 minuty pěšky od metra Nádraží Holešovice.

Brno: Infinit Maximus
Wellness areál Infinit Maximus u Brněnské přehrady je unikátní lázeňské centrum zasazené do přírody. Nově si můžete užít vodní SPA se 4 bazény a rozlehlý saunový svět s 11 druhy venkovních a vnitřních saun, kde probíhají i speciální saunové ceremoniály vedené saunovým mistrem. Ke zchlazení vybízí přírodní jezírko, ochlazovací bazénky, zážitkové sprchy či finské vědro. Pokud si chcete dopřát trochu romantiky, zkuste privátní saunu, koupele, bali vanu, nebo masáž přímo na míru. Přijďte si odpočinout a poznejte umění relaxace.SPOLUPRACUJEME S

VAŠE LIGA


česky | English


Loading...